KULLANICI & GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi
Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Modagami sorumlu değildir.

Modagami, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Modagami işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Modagami'nin, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Modagami'nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Modagami, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Modagami’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Modagami, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Modagami bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Modagami markası ve diğer markalar, www.modagami.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

Modagami’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. Modagami, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Modagami üyeliği için ad, soyad, e-posta ve şifre gibi kişisel bilgileri vermeniz gerekmektedir. Üyelik'de alınan bilgilere ek olarak, sipariş sırasında adres, telefon gibi kargo nedeniyle gerekli olan bilgileri de vermeniz gerekmektedir. Bu bilgiler yalnızca yetkili Modagami çalışanları tarafından erişilebilir olup, anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında hiç bir kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır. Kargo firması ile de yalnızca sipariş bazlı, ad, soyad, adres ve telefon bilgileri paylaşılmaktadır. Modagami olarak, yasal mercilerden talep gelmesi halinde yukarıda ki bilgiler ile beraber IP bilgisinin paylaşımı kanunen zorunlu tutulmaktadır.

-  Sipariş sırasında kullandığınız ödeme yöntemine göre; kredi kartı, banka hesabı gibi bilgileriniz maksimum güvenlik açısından sistemimizde tutulmamaktadır. Bütün parasal işlemler banka ile sizin bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

-  Modagami.com sitesi üzerinde gezinirken, ilgilendiğiniz ürünlerimizi ve kullanıcı davranışlarınızı ölçebilmek amacıyla tarayıcınıza çerezler(cookie) yerleştirilmektedir. Bu işlemde size ve üyeliğinize ait hiç bir kişisel bilgi toplanmamaktadır. 

BİZİ TAKİP EDİN